otrdiena, 2013. gada 5. novembris

Kad marinēti gurķi liek vilties

Man ļoti garšo marinēti gurķi. Es uzksatu ka konservēt ziemai kaut-ko var, ja pats to izaudzēji. Vai nu kāds no radiem-draugiem piešķira kaut-ko pašaudzētu. Es pārsvarā gurķus pērku jau gatavus. Pāris reizes man patrāpijās pa ķērienam Rundāles marinētie gurķi, bet biju vīlusies - diezgan pliekani pēc garšas.


Man ir savi favorīti, bet Rundāles marinētie gurķi nav manā gaumē! Ja godīgi, tad mani favorīti ir "Durbes veltes" ražotie  marinētie gurķīši. Taču šie gurķīši nav nopērkami katrā veikalā, un piemājas veikalā es pērku to, kas ir. Un kārtējo reizi patrāpijās Rundāles gurķi. Taču šoreiz tie vispār nav ēdami! Gurķiem nav ne sāls, ne cukurs! Jūtams tikai etiķis un burciņā saskatāmas garšvielas, taču tas arī viss! Es apmēram zinu kā būtu jāgaršo marinētiem gurķiem un vienmēr esmu domājusi, ka sāls ir obligāta sastāvdaļa. Uz iepakojuma gan raksīts, ka tā ir īpaša recepte un pat ir atstāta vieta receptes numuram. Nezinu, varbūt tā ir kāda īpaša recepte un pēc šīs receptes gurķim ir jābūt mīkstam un etiķainam?! Mani mulsinaja arī tas fakts, ka uz etiķetes nekut nav rakstīts sastāvs. Vai tad Latvijas likumdošana to vairs neparedz?


Zinu seno teicienu, ka par gaumi nestrīdas, tad arī nevelos to darīt. Vienīgi paziņot  - esmu vīlusies un turpmāk būšu krietni uzmanīgāka un varbūt tomēr nepaslinkošu un aiziešu uz citu veikalu, lai iegādātos patiesi kvalitatīvu produkciju. 

2 komentāri :

  1. Ir cilveki,kuri sali nelietu vispar. Taka katram savs....

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. Tur nu Jums taisnība! Taču iepriekš, kad iegādājos šīs pašas markas gurķus, viss bij kārrtībā. Kāda kļūme procesā?

      Dzēst

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...